Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mä kiihotun

Mä kiihotun kun haistan kakan hajun, varsinkin koirankakan. Kuljen puistoissa etsien koirankakkoja, sitten laitan sen minigrip-pussiin. Kotona avaan pussin ja vedän käteen koirankakka rintakehälläni, orgasmi on mahtava.
21146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Heh..Hyi vittuuu...

Äänestä

hei eikö toi oo jo sairasta!? menisit vaik puhuu tost jollekki lääkärille tai jollekki! mieti ny itekki vähä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tauno kirjoitti:

Mä kiihotun kun haistan kakan hajun, varsinkin koirankakan. Kuljen puistoissa etsien koirankakkoja, sitten laitan sen minigrip-pussiin. Kotona avaan pussin ja vedän käteen koirankakka rintakehälläni, orgasmi on mahtava.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu