RKP/Kokoomus

Kokoomushan on myynyt nahkansa RKP:lle, kun pyyti vastikkeellista rahaa RKP:n järjestöiltä.
Kokoomuksesta on tullut RKP:n apupuolue:
159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

myöten. Nyt meni pahasti vikaan. Ottakaa mallia kokoousnuorista, he tietävät miten maahanmuuttoasiat tulee hoitaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


korhau kirjoitti:

Kokoomushan on myynyt nahkansa RKP:lle, kun pyyti vastikkeellista rahaa RKP:n järjestöiltä.
Kokoomuksesta on tullut RKP:n apupuolue:

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu