Onko SapKo Mestiksen pahin räkäpallojen kaivaja joukkue ja venyvien keltavihreiden limaklunssien suustavaluttaja, joten pitäisikö laittaa leukojen alle miehenaluille lasten kuolalaput pelien ajaksi?
http://kiekko.kaleva.fi/kiekkoal/Kiellet%E4%E4nk%F6%20j%E4%E4kiekkoilijoilta%20syljeskely%20kokonaan_820426 0
Kysymys?
11
160
Vastaukset
- Hirttomies
Aivan selvä juttu
- HeinolaBoy
Vaan Hekin pelaajien kurkkuvihreät ja kuokkaklimpit pitää poistaa kauhakuormaajan turvekauhalla ja imukoneella. Pihalta tavarat keräää armeijan hälytys-ryhmät ja SPR:n vapaaehtoiset lumikolapartiot. Menikö jakeluun heinolan jakomielitautiselle räkänöyhtäpallolle, ettei tarvitse enää kuolata ja uudelleen kysyä.
Hekin keräysklunssit menee uudelkeenjakeluun heinolassa asuntoihin tapeettiliisteriksi ja lääkäriasemalle silmätipoiksi. - Hirttomies
HeinolaBoy kirjoitti:
Vaan Hekin pelaajien kurkkuvihreät ja kuokkaklimpit pitää poistaa kauhakuormaajan turvekauhalla ja imukoneella. Pihalta tavarat keräää armeijan hälytys-ryhmät ja SPR:n vapaaehtoiset lumikolapartiot. Menikö jakeluun heinolan jakomielitautiselle räkänöyhtäpallolle, ettei tarvitse enää kuolata ja uudelleen kysyä.
Hekin keräysklunssit menee uudelkeenjakeluun heinolassa asuntoihin tapeettiliisteriksi ja lääkäriasemalle silmätipoiksi.Kaupungin kehittävin harrastus on palstahäiriköinti ja räkäjuttujen kirjoittaminen. Sitä se hyvä sosiaaliturva teettää.
- TheEagles.
Hirttomies kirjoitti:
Kaupungin kehittävin harrastus on palstahäiriköinti ja räkäjuttujen kirjoittaminen. Sitä se hyvä sosiaaliturva teettää.
Viimein aika tulla kaapista ulos miehekkäästi mitään arastelematta? - Kaikkienhan tiedossa tämä on jo muutenkin:)
http://www.urheiluviikko.net/ex-jaakiekkoilija-homosolvausten-on-loputtava/33701/ - TeheEagles
TheEagles. kirjoitti:
Viimein aika tulla kaapista ulos miehekkäästi mitään arastelematta? - Kaikkienhan tiedossa tämä on jo muutenkin:)
http://www.urheiluviikko.net/ex-jaakiekkoilija-homosolvausten-on-loputtava/33701/kyllä olisi.
- Hirttomies
TheEagles. kirjoitti:
Viimein aika tulla kaapista ulos miehekkäästi mitään arastelematta? - Kaikkienhan tiedossa tämä on jo muutenkin:)
http://www.urheiluviikko.net/ex-jaakiekkoilija-homosolvausten-on-loputtava/33701/Kummallista, että jotkut eivät osaa suhtautua tuohon asiaan luontevasti. Meillä SABKossa (Savonlinnan B-rapun Kerho) on mielestäni saatu hyviä tuloksia tällä saralla. Joukkuehenki on paljon parempi kuin ennen vanhaan. Muualta tulleilla pelaajilla on ymmärrettävästi ollut vaikeuksia sopeutua edistykselliseen systeemiimme. Jäähallimme on onneksi hyvin suunniteltu eikä tätä asiaa tarvitse harrastaa kaapissa. On ihanaa koleana ja ankeana syyspäivänä mennä sisään b-rappuun lämpimän peiton alla. Tälläisen harjoitteen jälkeen kiekkoharjoituksissa on havaittavissa selkeästi skarpimpi ote.
Terveisin Hirttomies, b-valmentaja - HeinolaBoy
Hirttomies kirjoitti:
Kummallista, että jotkut eivät osaa suhtautua tuohon asiaan luontevasti. Meillä SABKossa (Savonlinnan B-rapun Kerho) on mielestäni saatu hyviä tuloksia tällä saralla. Joukkuehenki on paljon parempi kuin ennen vanhaan. Muualta tulleilla pelaajilla on ymmärrettävästi ollut vaikeuksia sopeutua edistykselliseen systeemiimme. Jäähallimme on onneksi hyvin suunniteltu eikä tätä asiaa tarvitse harrastaa kaapissa. On ihanaa koleana ja ankeana syyspäivänä mennä sisään b-rappuun lämpimän peiton alla. Tälläisen harjoitteen jälkeen kiekkoharjoituksissa on havaittavissa selkeästi skarpimpi ote.
Terveisin Hirttomies, b-valmentajaLähti perinteiselle viikonloppuajelulle pitämään lystiä ja vapautumaan mieltäpainavista ahdistavista paineistaan, äitylin lämpöisenä pitämästä peräkamarista ahtaat naruverkkarit piukassa ja hikisenä etumuksesta
http://www.aamulehti.fi/uutiset/kotimaa/jamsan-poliisi-etsii-itsensapaljastelijaa-naytti-sukupuolielimiaan-tytoille/160928 - HeinolaBoy
HeinolaBoy kirjoitti:
Lähti perinteiselle viikonloppuajelulle pitämään lystiä ja vapautumaan mieltäpainavista ahdistavista paineistaan, äitylin lämpöisenä pitämästä peräkamarista ahtaat naruverkkarit piukassa ja hikisenä etumuksesta
http://www.aamulehti.fi/uutiset/kotimaa/jamsan-poliisi-etsii-itsensapaljastelijaa-naytti-sukupuolielimiaan-tytoille/160928Kun Heinolan lyyhistelevä bygmi-lyllykkä on palannut kotiinsa peräkamariinsa väsyneenä kierrokselta äitylin helmoihin odottamaan lämpöisen pullamössön valmistumista ja umpimärän vaipan vaihtoa
http://naurunappula.com/hotlink.php?/nn/0/377/965/367786.jpg - Hirttoies
HeinolaBoy kirjoitti:
Lähti perinteiselle viikonloppuajelulle pitämään lystiä ja vapautumaan mieltäpainavista ahdistavista paineistaan, äitylin lämpöisenä pitämästä peräkamarista ahtaat naruverkkarit piukassa ja hikisenä etumuksesta
http://www.aamulehti.fi/uutiset/kotimaa/jamsan-poliisi-etsii-itsensapaljastelijaa-naytti-sukupuolielimiaan-tytoille/160928Kymppitonni alkaa jälleen. Jännitystä Savonlinnaan vihdoinkin.
- RAVistin
Hirttoies kirjoitti:
Kymppitonni alkaa jälleen. Jännitystä Savonlinnaan vihdoinkin.
Kun peräkamariini ei tule sähköä ja eikä sosku suostunut maksamaan TV-lupaa ja pietä patteritelevisiota. eh eh eh ui ui ui uiiih, kun kirpaisee!
- TeheEagles
vaan HeKi jonka klimppejä täytyi ajaa suurkuormaajalla kentältä pois.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/2091618Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1401384- 541133
- 721005
- 54995
- 106912
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva52903Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53860- 82830
- 31764