Itse ainakin irtisanon Welholta hankitun maikkarin kanavapaketin. Max-kanavalta formulat oli ainoa, joka olen katsellut, nyt ei tarvitse enää sitäkään. Olen varma, etten ole ainoa, koska muut paketin kanavat ovat pelkkää peetä.
Maikkari kärsii
3
561
Vastaukset
- exMax
Joo sama homma. maikkarin kanavapaketti lopetettu kimin lopettamisen myötä. Ja v**uttaa ku ne on MAX kanavallakin alkanut näyttää mainoksia. siitä pitäis maksaa että näkee jotain mainoksia. bullshit..
- tyui
Lopetettiin saman tien kun sarja-kavanvalla alko Cheers pyöriä kolmatta kertaa peräkkäin uusintana alusta loppuun. Muutenkin pelkkiä uusintoja uusintojen perään. Todellista katsojien aliarviointia, sanon minä.
- Formulan kanssa
Kimi ajaa joko Formulaa tai rallia, ja kumpikin löytyy tulevana vuonna maikkarin Maxilta.
Arabit tahtoo saada Kimin Mersun rattiin ja siihen heillä lienee varaa;)
Odotellaan vielä hetki...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain20411444Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-13510876Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2346232Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1885045Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1313496- 1723485
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin402343Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3031886Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov91734Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161644