Mansikkapaikka

Tähän asti ko. ohjelma on ollut suosikkejani, mutta nyt se
kyllä alkaa vedellä viimeisiään. Vieraina Jorma Uotinen ja tällä viikolla Ilkka
Kanerva, ketä enää kiinnostaa.
1174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Muitakin surkeita vieraita on ollut, mut tuo Uotisen homohtava jannu. Onneksi ei ole pakko kattoa, mut onhan noillakin faninsa ja varmaan tekis mitätahansa, et voisivat tavata.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


xxbb kirjoitti:

Tähän asti ko. ohjelma on ollut suosikkejani, mutta nyt se
kyllä alkaa vedellä viimeisiään. Vieraina Jorma Uotinen ja tällä viikolla Ilkka
Kanerva, ketä enää kiinnostaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu