Tommonen firma valmistaa lasikuitu paljuja
http://www.ppmuovi.com/Index.htm
Lasikuitu Palju
3
1632
Vastaukset
- järkee
Samalla hinnalla saa aina käyttövalmiin ulkoporealtaan.Älkääkä selittäkö mistään nautinnollisista lämmityshetkistä pikkupakkasessa(3-4h),vesi ei ole koskaan sopivan lämpöistä ,täytät altaan joka kerta ja parasta viihdettä pakkasessa onkin paljun pesu.Harrastin tätä hienoa hommaa tähtitaivaan alla 6kk.,sitten riitti.Ostin ulkoporealtaan ja nyt siittä tähtitaivaasta nauttiikin.
- Tahtoo kans
Onko poreameesi kytketty vesijohtoverkkoon, kuinka saat pysymään sulana, vesitilavuus? Onko katettu ja jos on niin miten? Jos on "verkossa" niin kuinka lähellä rakennusta, tämmöiset yksityskohdat kiinostais.
- tarkennus
Tahtoo kans kirjoitti:
Onko poreameesi kytketty vesijohtoverkkoon, kuinka saat pysymään sulana, vesitilavuus? Onko katettu ja jos on niin miten? Jos on "verkossa" niin kuinka lähellä rakennusta, tämmöiset yksityskohdat kiinostais.
Ulkoporeammetta ei kytketä vesijohtoverkkoon vaan allas täytetään puutarhaletkulla.Ulkoporealtaassa on aina kylpyvalmis vesi ja se vaihdetaan 2-3 kertaa vuodessa.Altaassa on vedenpuhdistusjärjestelmä.Vesi on aina 25-42 asteista,säädön mukaan eli kansi vaan pois ja kylpyyn.Altaat on hyvin eristetty ja niiden mukana tulee lämpökansi.Omassani on vettä noin 1600L ja upotettu terassiin.Allas vie sähköä 300€ vuodessa(olen mitannut).
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ja taas ammuttu kokkolassa
Kokkolaisilta pitäisi kerätä pois kaikki ampumaset, keittiöveitset ja kaikki mikä vähänkään paukku ja on terävä.666051- 1315373
Helena Koivu on äiti
Mitä hyötyä on Mikko Koivulla kohdella LASTENSA äitiä huonosti . Vie lapset tutuista ympyröistä pois . Lasten kodista.4513282Ovatko naiset lopettaneet sen vähäisenkin vaivannäön Tinderissa?
Meinaan vaan profiileja selatessa nykyään valtaosalla ei ole minkäänlaista kirjoitettua tekstiä siellä. Juuri ja juuri s1071678Suomi vietiin Natoon väärin perustein. Viides artikla on hölynpölyä. Yksin jäämme.
Kuka vielä uskoo, että viides artikla takaa Suomelle avun, jos Suomeen hyökätään. Liikuttavasti täällä on uskottu ja ved3731247- 311097
- 671041
Sydämeni on sinun luona
Koko ajan. Oli ympärilläni ketä oli niin sinä olet vain ajatuksissa ja tunteissa. En halua muiden kosketusta kuin sinun46936Trump ja Venäjä
Huomasitteko muuten... Käytännössä ainoat valtiot, joille Trump EI eilen asettanut typeriä tariffejaan, olivat Venäjä ja109904Jatkuva stressitila
On sinun vuoksesi kun en tiedä missä mennään mutta tunteeni tiedän ainoastaan52879