Siis oikeesti. Miten voi pelaa noin tasaisia pelejä runkosarjan 7. sijalla olevaa joukkuetta vastaan? Ja vielä luulevat voittavansa mestaruuden. Ei ei.. Peli saa parantua niin paljon, että Hjallis menisi ja ostaisi Kärppien koko joukkueen ensi kaudelle.
Kärpät pelasi SURKEASTI!
Narri taas ensi kaudella
7459
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Jos tälle tielle lähdetään niin klikkaa tota.
http://www.kotinet.com/ravintola.emppu/kuvat/karpatvsjokerit.gif
Miten tuo sitten tähän aiheeseen liittyy, että Kärpät pelasi huonosti?
Kuule Jokerit pelasi surkeasti, ja Kärpät hyvin.
Miten sinä Kärppiä moitit?
Kärpäthän oli selvä ennakkosuosikki tuossa parissa ja tiukalle meni, että pääsi jatkoon. Mun mielestä se ei ollut kovin hyvä esitys Kärpiltä. Fanitkin odotti varmasti paljon selvenpää voittoa.
Eiks runkosarjan voittajillakin menny yhtä tiukaksi Bluesin kanssa ja oli vasta 10 tai jotain
mahat olla narri fani,ku vielä märiset ku narrit tippu!eikö se ny saatana oo sama miten pelas!hmmm...mitenhän kärpät voi pelata surkeemmin ku narrit?kärpäthän voitti!maalithan siinä ratkasee!
elä jaksa enää märistä tommosesta!voitto tuli ouluun ja narrit tippu..
miksi jokerit pelas nii huonosta keväällä 2001 sarja kasia vastaan? jokerit voitti runkoasrjan mutta sitten tapahtui jotain traagista ja kpät tiputti jokerit kesälomille.