Mitkä luut teillä näky ensimmäisenä kun laihduitte?

mulla näky hartialuut ihan ekana ..

mitat 42kg 160cm
8659
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

kylkiluut
mulla lähtee ekana tosta yläkropasta... noloa miten siitäkin olin joskus onnellinen. kunnes alko viimeinki lähtemään reisistäkin sitä läskiä
voi sitä onnen määrää
tosin nykyään olen taas ryhävalas. voin vaan tuijotella noita kylkiluitani ja läskejä reisiä
mitat 169/45

Äänestä
  • Pääkallo alkaa loistaa läpi kun on hoikassa kunnossa.

    Äänestä

solisluut,"olkaluut" ja kylkiluut

Äänestä
  • lantioluut, solisluut, kylkiluut (selvemmin)

    mulla sama juttu, ku tol ylemmälläkin. yläkropast lähtee eka ja sit vast reisistä/perseestä. onhan noi reidet ohentunu, muttei todellakaan tarpeeks.

    Äänestä

kylkiluut, selkäranka ja solisluut sekä hieman lantioluut.

Äänestä

selkäranka, lonkkaluut, kylkiluut

Äänestä
  • solisluut ja selkäranka...lonkkaluut ei millää alan näkymään (haluaisin et näkyis ;p)

    Äänestä

Mulla ainoot luut mitkä tulee esiin on solisluut. Mutta ehkä ne muutki sieltä pikkuhiljaa ilmestyy.. (10-15kg pois)!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hdhshg kirjoitti:

mulla näky hartialuut ihan ekana ..

mitat 42kg 160cm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu