Kävin testaamassa kaverin c5 , on siinä mahtava kyyti, nyt vasta ymmärrän muitten kateuden, mistä tämä jatkuva muitten automerkkien varsinkin toyotan jatkuva tällä palstalla oleskelu johtuu, niillä ei varmaan kiinosta ajaa onnettomalla omalla kottikärryllä, enemmän istuvat kotonaan pehmeellä sohvalla haukkumassa muita automerkkejä.
http://www.cisionwire.fi/auto-bon-oy/citroen-c5-menestyi-erinomaisesti-ruostumattomuustestissa
http://www.cisionwire.fi/auto-bon-oy/citroen-c5-menestyi-erinomaisesti-ruostumattomuustestissa
Vastaukset 5
Vanhimmat
ei tommosta citikkaa uskalla ostaa,eihän siittä oo kuin harmia
Ostimme uuden C5:n, uskomattoman mukava ajettava. Ensimmäinen auto, missä todella viihtyy. Viat tulevat sitten myöhemmin, jos tulevat, autoista kun ei koskaan tiedä, ei sitikoistakaan.
ota jotain ruhoittavaa lääkettä, että jotenkin pärjäät.
kjäh kjäh kjäh! ?
Kun Citroenini on toiminut moitteettomasti, niin jos se on aiheuttanut harmia sinulle niin minkäs sille mahtaa, se on elämä tällaista toisen tyytyväisyys on toisen harmi ja suru. Luonnon tasapaino säilyy tälläkin sektorilla, olkaamme iloisia.