Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Klitoriskiihotin

Tyttöystävä näki jossain messuilla sellaisen klitorissauvan, jossa on jonkinlainen delfiini. Vaikutti sen verran kiinnostuneelta, että ajattelin lahjoo likan. Onko tietoo onko siitä todella mihinkään vai onko hölynpölyä koko täristin..?
65573
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

sellaista muuten suoraa sauvaa, jonka päässä on pieni jelly-delfiini? Jos tarkoitat, se tosiaan on todella hyvä ostos. Saattaa olla ehkä hieman liiankin tehokas joillekin, mutta minä en siitä ainakaan ikimaailmassa luopuisi.

Äänestä
  • ilmeisesti sellainen vekotin on kyseessä. En ole vielä itse nähnyt, mutta vastaa aika hyvin tyttöystävän kuvausta. Miten niin liian tehokas..?

    Äänestä

  • onks tietoo kirjoitti:

    ilmeisesti sellainen vekotin on kyseessä. En ole vielä itse nähnyt, mutta vastaa aika hyvin tyttöystävän kuvausta. Miten niin liian tehokas..?

    Itse hankin delfiinin Sihteeriopiston kännykkäkaupasta, hinta oli n.10 euroa ja perille postissa tuli 1 viikon kuluttua.
    Itse kun kokeilin delfiiniä ekan kerran, kova tärinä todellakin yllätti! Tärinä jopa tuntui liian voimakkalta, mutta ei enää. Monia orkkuja olen delffiinin kanssa saanut, en todellakaan kadu ostostani!

    Äänestä

Edellä joku neuvoi vahingossa väärin. Hän oli hankkinut sauvan, joka on ihan normaali suora sauva, joka kuitenkin päästään taipuu hieman käyräksi. Tarkoitus on päästä kiihottamaan G-pistettä. Kuva tässä ylimmäisenä (Florida Dolphin): http://www.keltainenruusu.fi//catalog/default.php?cPath=34_36&sort=2a&&page=4&osCsid=16617f7115b097c0ddc7bdf3a66adb86

Vaimosi on kuitenkin tarkoittanut tässä linkissä sivun alimmaisena näkyvää sauvaa, jossa on delfiinin muotoinen klitoriskiihotin (Blue Dolphin). Tosi hyvä laite: http://www.keltainenruusu.fi//catalog/default.php?cPath=34_36&osCsid=16617f7115b097c0ddc7bdf3a66adb86

Äänestä

Niin siis ei se kuulemma ollut varsinainen hieromasauva, vaan jokin laite joka lirputtelee pelkkää klitorista. Ei siis työnnetä varsinaisesti pilluun. Pattereilla silti toimii.

Äänestä
  • OK. Olit kyllä aika epätarkka. Mene sinne keltaisenruusun (tms.) nettisivulle niin löydät hakemasi. Siellä oli myös juuri sellainen delfiinin näköinen klitoriskiihotin. Eli eiköhän se ole se mitä etsit.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


onks tietoo? kirjoitti:

Tyttöystävä näki jossain messuilla sellaisen klitorissauvan, jossa on jonkinlainen delfiini. Vaikutti sen verran kiinnostuneelta, että ajattelin lahjoo likan. Onko tietoo onko siitä todella mihinkään vai onko hölynpölyä koko täristin..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu