MEÄN TILTU BOIKOTISSA

Surkiaa ku tuo meän Tiltu ei pääse Amerikkaan ja nyt sitä ei huolita EU kokouksiin, vaikka sillä olisi hirviä hinku kumpaankin
251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

KYLLÄ DEMAREILLA MENEE HUONOSTI, TAITAVAT ROIKKUA NAHKURIN ORSILLA KOKO PORUKKA

Äänestä

Voi surkeutta sille pitää panna kansalaiskeräys käyntiin, että se pääsee Amerikkaan. Saiskohan tuo viisun

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ha..ha..haaa.... kirjoitti:

Surkiaa ku tuo meän Tiltu ei pääse Amerikkaan ja nyt sitä ei huolita EU kokouksiin, vaikka sillä olisi hirviä hinku kumpaankin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu