Mun extyttöystävä on lähdössä sen nykyisen poikaystävän ja hänen kaverinsa kanssa kaverin jollekkin kämpälle keskelle korpea!
Nyt tää mun exä ja sen nykyinen on seurustellut vasta pari päivää, ja ikää molemmilla about 16 (itse 17)! Ja tää mun exä on tosi kiltti, ei juo eikä ryyppää tai mitään, ja tekee kaiken harkitusti (ainakin teki mun kanssa) ja on vielä tosi hyvä koulussakin. Mä olin tällanen 9 keskiarvo oppilas, ja hyvät käytöstavat (tyttöystävän, sen vanhempien sekä kaverien mielestä), mutta tää nykyinen poika on kauhea pahis, joku 5 keskiarvo koulussa, lintsaa tunneilta, polttaa, ryyppää jne. ja tää tän kaveri on samanlainen! Mutta tää tyttöystävä näkee hänet kuin enkelinä!
Nyt ne siis on lähdössä jonnekkin kämpäälle keskelle korpea kolmestaan! Mulla on jotenkin paha aavistus, mitä voisi siellä tapahtua!! Lähtisittekö itse tällaisessa tilanteessa sinne?
Mulla on edelleen tunteita tätä tyttöä kohtaan, erottiin justiinsa, koska hän jätti minut tuon pojan takia! Mutta haluan huolehtia hänestä silti!
mitäs mieltä?
..!!..
2
637
Vastaukset
- Kerro heille ?
Vanhemmat tästä tyypistä ? Tuskin ilahtuvat ?
- hahhhaahhaa!
Itsepähän on kuoppansa kaivanut ja jos ei ole valmis kimppakivaan, niin se on vaan voi, voi.
Etkä sitten ota takaisin jos menee sukset ristiin uuden poikaystävän kanssa.
Tässä on sinulle arvokas opetus: naiset ovat tuollaisia. Suurimpaan osaan ei voi luottaa sekuntiakaan. Kannattaa aina olla sellainen asenne, että tyttö kuin tyttö pitää olla valmis jättämään silmänräpäyksessä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1074569Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1694354Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.941710- 4031631
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a311397Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3531090Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann51077- 67969
- 56944
- 91910