Sinistä mazda 323:sta eilen 4.12. ja pakeni paikalta?
Kuskin ovi läjässä, maali lohjennut. Hyvää joulua vaan.
Kuskin ovi läjässä, maali lohjennut. Hyvää joulua vaan.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
joku nainen taas asialla, ne ei osaa raukat peruuttaa ja varsinkaan paikanpäälle ei jäädä maksamaan laskua.mitä mieskin siihen sanoisi kun yhden vuoden aikana kolmas kerta jo kun peruutetaan toisten autot paskaksi korkkarit jalassa? hyvänen aika, voisi jäädä se kaulakoru saamatta. parempi vaan väittää ukolle että joku ajo mun autoon kun olin kaupassa ja pakeni. tai jotain.
hö.
S-KAUPOISSA, NIISSÄ KUN KOKO TOIMINTA PERUSTUU EPÄREHELLISYYTEEN, NIIN EI VOI ASIAKKAILTAKAAN MUUTA ODOTTAA, VILUNKI PORUKKAA KAIKKI TYYNNI, UNOHDA SE ÄÄÄS KORTTI JA RUPEA KÄYMÄÄN SIELLÄ, MISSÄ MUUTKIN VIKSUT IHMISET KÄYVÄT, EHKEI S-RYHMÄN AIVOPESU OLE VIELÄ KOKONAAN TEHONNUT.
karkuun kolhittuaan toisten autoja. Vakuutushan sen korjauksen maksaa ja bonukset tippuu pikkasen. Luuleeko ihmiset tosiaan niin, että he joutuvat maksamaan heti käteisellä sen summan?? Itse olen alkanut tekemään sitä, että otan viereisistä autoista kuvan, jos ovat kolhineet, niin aikanakin syyllinen löytyy myöhemmin. parkkeeraan myös mahdollisimman kauas, kauppakeskuksen viimeiseen ruutuun, on enemmän tilaa(ihmiset kun ovat niin laiskoja että eivät jaksa kävellä autostaan kovin kauaksi, vaikka juoksevat prisman päästä päähän.)Pääsee paljon helpommalla ja kunto nousee.
että jonkun labradorinnoutaja on ohi kävellessään heiluttanut häntäänsä,nuo matsdat kuten muutkin riisikipot ovat tunnetusti ihan paperia ja joutavat paaliin.
moro sullekkin.
Vakuutuksen bonustappio pikkukolhusta! Tai pyydä vakuutusyhtiötä laskemaan. Usein se on luokkaa 800 euroa joten vastapuolen korjaamolaskun maksu tulee siihen summaan asti edullisemmaksi.
Kun tähän lisätään yhä yleistyvä piittaamattomuus, ei ihme että kolhijat häipyy sen tien...
taas sinä sait bonusta ja lisää tulee kun viet asskorjaamoon
Tänään joku juuri kortin saanut blondi ajoi (peruutti) Nuokkarin parkkipaikalla päin hopeista Mitsu Galanttia. Koitti lähteä heti karkuun. Näytti mukamas jättävän lapun Mitsun lasiin, mutta lappua ei enää näkynyt kun palasin autolleni.
Mutta tämän mussukan Ooppelin rekkari on tiedossa !!
Korpee tollanen PERKELEEN karkuun vaan ja onnea touhu!!
Nykyajan kakarat eivät vastaa teoistaan !!!