En koskaan olisi....

uskonut että näin pitkälle menee???? Anteeksi, ahdistaa niin kamalasti... en enää ota yhteyttä mitenkään....kärsin ja kadun että koskaan edes ihastuin.... varo...pian tapahtuu ja kuka kärsii - minä ja muut ja ystäväsi ja kaikki.... MIKSI...MIKSI!!!

Tämä on viimeinen viesti. Poistin omasta sp:sta kaikki sinulle lähettämäni sinulta tulleet.

anna mun kaikki kestää.....!!! Itku tulee...
10322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

ihan terve? Kaiketi et, mutta silti aika outoa tuollaisia viljellä palstalle? :O No huh huh.

Äänestä

Tämä ei o minulta.

Äänestä
  • Sinulta teemee tutkituttamaan se päänuppis.

    Äänestä

  • *elvetti noita sekopäitä

    Äänestä

  • toinen T kirjoitti:

    *elvetti noita sekopäitä

    Sekopää olet. Koitas lähtee tuulettumaan välillä.

    Äänestä

Yks T on ollut kaikkeni..ja vieläkin mielessä koko ajan. En vaan rohkene ottaa enää yhteyttä. JOS olet sama T, niin pyydän / toivon otathan yhteyttä minulle? Tämä on aika naurettavaako kirjoitella tänne näin. Tuli nyt hetki kun näin kirjoituksen ja vastaan siihen...vai onko sinulta, minun T? Miksi olet mielessäni T koko ajan? Sinusta en näytä pääsevän irti.
Jos et ole se minun T, niin koet järkiintyä...ja vaikka olisitkin. Olit tai et niin sinulle; että minäkin kärsin ja ahdistaa ajoittain. Älä uhkaile...valoa ja hyvää ja lämmintä mieltä sinulle.

Äänestä
  • T:lle tämä on? Mihinpäin??

    Äänestä

  • joku T kirjoitti:

    T:lle tämä on? Mihinpäin??

    Etelään menee

    Äänestä

Haluaisin olla tukenasi ja auttaa, mutta pahoin pelkään, että mun vaikutus olisi päinvastainen? Toivottavasti kaikki kääntyy hyväksi ja saat asiat järjestykseen. Olet mulle tärkeä ja rakas, olet mun ajatuksissa ja rukoilen sun puolesta.

Äänestä

Sano, jos voisin olla jotenkin avuksi. Voinko?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua:(( T kirjoitti:

uskonut että näin pitkälle menee???? Anteeksi, ahdistaa niin kamalasti... en enää ota yhteyttä mitenkään....kärsin ja kadun että koskaan edes ihastuin.... varo...pian tapahtuu ja kuka kärsii - minä ja muut ja ystäväsi ja kaikki.... MIKSI...MIKSI!!!

Tämä on viimeinen viesti. Poistin omasta sp:sta kaikki sinulle lähettämäni sinulta tulleet.

anna mun kaikki kestää.....!!! Itku tulee...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu