galuppia

SDP on ykköspuolue , kokoomus nousussa, keskusta menossa alaspäin!!! varmaankin tämä jätteenmäen rötöstelyt syy keskustan alamäkeen??
191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tuo kokdem-mafiajoukko on niin innoissaan Annelin ajojahdista, ettei tyydy vääristelemään vain oikeuden perusteluja voidakseen syyllistää Annelin vaan nyt ne tekevät sitä callup-tuloksillekin. Sossut hävisivät 0,9 %, mutta kepu vain 0,3. Tuolla joku sanoikin, että punaporvarit vaeltavat lipposlaisten demarien ja Kokoomuksen välillä. Nyt Kokoomus lisäsi kannatustaan suurinpiirtein saman kuin sossut menettivät. Viimeksi oli päinvastoin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kalakukko kirjoitti:

SDP on ykköspuolue , kokoomus nousussa, keskusta menossa alaspäin!!! varmaankin tämä jätteenmäen rötöstelyt syy keskustan alamäkeen??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu