Miksi?
Palsta ei mahdu TOP-10:een
skjdbj
6139
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
..aihetta amusta iltaan.
Ei mitään uutta..
Kuka kirjoittaa totuuksia ja kuka paskaa,se nähdään aikanaan ?
1. Miehen logiikka 1574
2. Maailman menoa 1406
3. Huuhaa 658
4. Ateismi 672
5. RKP 395
6. Ikävä 376
7. Ilmastonmuutos 370
8. Keskusta 268
9. Apua aloittelijalle 202
10. Liikenne
Pandemointi on vähentynyt tosiaankin. Enää ei näy viestejäkään tulevan koko yön ajan. Tuntuu, että isoimmalla osalla on jo kaikki tullut sanottua. Aihe alkaa olla jo kaluttu loppuun asti. Etsitään jo uusia aihepiirejä muilta palstoilta.
Kyllä monta kertaa "pisteet" olisivat sinne riittäneet. Ehkä siirtäminen TOP-10:lle on manuaalista eikä sitä aina huomaa.
THL huomasi, että agressiivinen pandemialla pelottelu ja yritys puolipakolla saada kaikki rokotettua tuolla myrkyllä herätti niin paljon vastarintaa, että on valinnut uuden taktiikan. Rokotukset tehdään nyt ilman isompaa uutisointia pikkuhiljaa. Koululaisia piikitetään koko ajan ja saattepa nähdä, että vuodenvaihteen seutuun tulee kutsu jokaiselle työterveydestä.
Miksi olis top10 listalla, kun eihän täällä kirjota kun häiriintyneet rokotevastustajat jotka uskoo THL:n ja lääkefirman salaliittoon Suomen kansan steriloimisekasi ja rampauttamiseksi.