Kuvitelka nyt kun olen jo melkein kaksi vuotta ollut rakastunut samaan ihmiseen ja sama ihminen seurustelee toisen kanssa. Sitten kun ei suunnilleen kukaan toinen kelpaa, niin ollaan tässä sitten yksin koko loppuelämä ja juon itteni hautaan.
Rakkaus ei aina ole ihanaa
Keisari Wanker
71555
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
tuttu tunne. Tosin juomisen sijasta puran asiaa Jumalalle minkä kerkiän..
Nyt vedän salmiakkikossua, jotkut mun luokkalaiset sanovat että se on ongelmien pakenemista, mutta en mä välitä. Ikävä omaa kultaa...=(
Sama juttu, enkä edes aio luovuttaa!! ..Meitä odotellaan mullan alla jne jne..
Höh. Noinko helposti annetaan periksi.
Vittu jätkät. Tehän olette syntyneet miehiksi.
Maailma on täynnä naisia.
Ole tainnut koskaan olla todella rakastunut...
Oon rakastanu samaa ihmistä jo 8 vuotta, mutta tilanne nyt on meillä sellainen, etten sitä hänelle voi kertoa... Tuntuu pahalta katsoa kun toinen on hänen kanssaan... MINUN tuossa kuuluisi olla! Pakko kai vielä yrittää löytää jotain mistä saisi otteen tähän elämään... Tuntuu silti hyvältä(vaikka ikävä asia onkin!) huomata etten ole ainoa, joka kärsii saman asian takia.. Voimia :)
Hirveetä jos ei voi kertoa sitä toiselle. Mä kerron jatkuvasti vaikka tiedän ettei se hyödytä yhtään. Voimia sullekin.