löytyykö tälläistä pokkaria ja mitkä merkit

vaatimukset:
väh. 4x optinen zoomi,
vakain,
alle 30mm laajakulma,
HD 1080 video
keskim. parempi akun kesto


ixus 120 ois mutta vain 720 HD video.
1316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kun kansa ei ole puhunut

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaatimukset kovat=? kirjoitti:

vaatimukset:
väh. 4x optinen zoomi,
vakain,
alle 30mm laajakulma,
HD 1080 video
keskim. parempi akun kesto


ixus 120 ois mutta vain 720 HD video.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu