UUDET KURSSIMME ALKAVAT:
THAINYRKKEILY: Ilmoittautuminen ja ensimmäiset harjoitukset ma 11.1.2010 klo 20.30
PAIKKA: Black Eagle Martial Arts Academy (uusi sali) Parkanonkatu 29, Hervanta
HINTA: 100€ (peruskurssi)
KRAV MAGA: Näytös ja ilmoittautuminen ti 12.1.2010 klo 20.30
PAIKKA: Black Eagle Martial Arts Academy (uusi sali) Parkanonkatu 29, Hervanta
HINTA: 100€ (peruskurssi)
KAHVAKUULAHARJOITTELU: Ilmoittautuminen ja ensimmäiset harj. ti 12.1.2010 klo 17.30
PAIKKA: Hervannan Vapaa-aikakeskus, sali 132 Lindforsinkatu 5
HINTA: 120€ (kevätkausi)
Lisäksi kaikkien lajien näytös pe 8.1.2010 klo 18.30 Kauppakeskus DUO:ssa Hervannassa
Lisätiedot: K4 Center ry http://k4.fi/
K4 CENTER, TAMPERE
7
1087
Vastaukset
- kuusikahdeksan
Tampereen perinteiset thainyrkkeilyseurat: www.snikt.fi ja www.chitalada.com. Molemmat liiton jäsenseuroja ja hyvää toimintaa.
- Seurailija2010
On liiton jäsen 1.1.2010 alkaen. Satuin huomaamaan, kun poikkesin sivustolla.
- RM
Vetäjät osaavat hommansa ja henki on hyvä!!
- MT
Eikö olekin kätevää,kun voi suositella vaikka itseään monella viestillä. Ei tarvitse olla kummoinenkaan ruudinkeksijä havaitakseen, missä kannattaa harjoitella, kun katselee seurojen sivuja.
- Tatamimies
MT kirjoitti:
Eikö olekin kätevää,kun voi suositella vaikka itseään monella viestillä. Ei tarvitse olla kummoinenkaan ruudinkeksijä havaitakseen, missä kannattaa harjoitella, kun katselee seurojen sivuja.
Niin missä kannattaa Hervannassa harjoitella sivujen perusteella?
- 78Minna
Minkäpainoisia nuo kuulat ovat?
- p
vissiin neljästä kilosta ylöspäin ja neljän kilon välein
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse5539163Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1656274Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos3785326Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli724811Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s1004421Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1664093SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha2064037- 1042134
- 1141558
- 531096