Moottori vuotaa

Paskapuhetta! Suomi voitti sodan ja valtasi suuret maat Neuvostoliitolta. Lähti Moskovastakin vasta 1956 kun oli ensin miehittänyt sitä. Stalinhan maksoi meille junalasteittain kultaa korvauksena, että sai pitää henkensä ja suomalaiset eivät rjäyttäneet Leningradia tasaiseksi. Niin se on poijaaat!
5415
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sulla on ilmiselvästi kannentiiviste alkanu rakoilla ja vuotaa höyryjä ulos.

Äänestä
  • Todennäköisempi syy on ohjausyksikön täydellinen oikosulku, joka aiheuttaa savunmuodostusta. Kannattaisi katkaista piuhat ennen kun päsee pahenemaan nykyisestä... ;)

    Äänestä

  • valittaja_lkv kirjoitti:

    Todennäköisempi syy on ohjausyksikön täydellinen oikosulku, joka aiheuttaa savunmuodostusta. Kannattaisi katkaista piuhat ennen kun päsee pahenemaan nykyisestä... ;)

    perasinakselin stefa vuotaa ja pahasti. Tuuppaa rasvaprassilla sinne vesivaseliinia reippaasti niin lakkaa kirvelemasta!

    Äänestä

Jos ei oltu ykkösiä, niin kakkosia sitten, mutta kuka prkl otti pronssia?

Äänestä
  • ELVIS ELÄÄ !!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ylöspäin kirjoitti:

Paskapuhetta! Suomi voitti sodan ja valtasi suuret maat Neuvostoliitolta. Lähti Moskovastakin vasta 1956 kun oli ensin miehittänyt sitä. Stalinhan maksoi meille junalasteittain kultaa korvauksena, että sai pitää henkensä ja suomalaiset eivät rjäyttäneet Leningradia tasaiseksi. Niin se on poijaaat!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu