Vaativat yksiön kärsääkohden ja vain yhden kinkun saa ottaa, koska kolmellakin jalalla pärjää, mutta ei hengetönnä. Olen nuori nainen ja tiedän tämänkin asian. Hallelujaa ja ylistys!
Siat kertoivat
1
357
Vastaukset
- sakke.kl
kuvata nuorten kämppiä.Itse törmännyt muutamaan suoraan sanoen sotkusempaan kämppään,kuin sikala noissa kuvissa sähkömittareita lukiessa.Ilmoitan aina sille kuka kämpän omistaa sillä johan syöpäläiset ja muut leviää moisesta kämpästä.Kerran oli varmaan vuoden pitsalaatikot lattioilla ja kuivuneita pitsanpaloja sekä ei siellä pystynyt käveleen,kun pulllojakin yksiössä varmaan puolentuhatta lattioilla.Ainoa joka oli siisti oli tietokoneen pöytä:=)Lattioilla muuten käveli sellaisia niveljalkaisia jotta katsoin visusti ettei tullut lahkeeseen kiinni ulos mennessä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1602720
- 2011997
- 711736
- 921648
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91461Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.421457- 781143
- 811060
- 951019
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes193976