Armahtakaa

olen 71v
vähän pöpi !
Kirjoittelen vakaumukseni mukaan.

Hallitus on huono---hallitus on huono...

Mitäpä muuta osaisinkaan.
En moiti vahingossakaan vakaumuksiani.

Hallitus on huono...hallitus on huono...
Suomee vasemmistohallitus...
258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Rusnataan perään aina viisikirjoitusta:uudet vaalit.
Aamulla se taas alkaa, kun päästään kirjaston koneelle..

Äänestä

armoa ei anneta eikä tunneta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minua. kirjoitti:

olen 71v
vähän pöpi !
Kirjoittelen vakaumukseni mukaan.

Hallitus on huono---hallitus on huono...

Mitäpä muuta osaisinkaan.
En moiti vahingossakaan vakaumuksiani.

Hallitus on huono...hallitus on huono...
Suomee vasemmistohallitus...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu