vakionopeuden säädin

Hei!onko kenellä ollut ongelmia vakionopeuden säätimen kanssa itselläni 850-94. Välillä ei vakionopeudensäädin mene päälle. Itse epäilen että viiksessä on jotain häikkää!!!!
2613
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vetää? No vitsit siksee.. vika varmaa siinä.

Äänestä

Ootko kattonu ne tunnistimet jarru- ja kytkinpolkimesta, koska vakkarihan lähtee pois päältä jos jompaa kumpaa painetaan. Jos tunnistin on koko ajan siinä asennossa että se luulee polkimen olevan pohjassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pertti kirjoitti:

Hei!onko kenellä ollut ongelmia vakionopeuden säätimen kanssa itselläni 850-94. Välillä ei vakionopeudensäädin mene päälle. Itse epäilen että viiksessä on jotain häikkää!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu