Foorumi eläinten ystäville!

leila oo

Oletko kyllästynyt ravaamaan monella eri lemmikkilajin foorumilla edestakaisin? Entä oletko kyllästynyt foorumien vaikea käyttöisyyteen, monimutkaisuuteen ja kaikenlaisiin ylimääräisiin ongelmiin? Kaipaatko foorumilta jotakin uuttaa, erikoisempaa, kuin vain sen vanhan ja saman keskustelupalstan? Jos näin on, niin klikkaappa itsesi nopeasti osoitteeseen http://mauhau.foorumini.net/ ja tutustu rauhassa mitä kaikkea mukavaa meillä on sinulle tarjota!

MAUHAU-foorumin käyttö on todella helppoa, sieltä löytyy kaikenlaisia erikoisominaisuuksia ja se keskittyy yhtäaikaa kaikkiin eri lemikkilajeihin! Eli jos omistat monta eri lemmikkiä, sinun ei enää tarvitse käydä kirjoittelemassa monille eri foorumeille, vaan voit hoitaa kaiken keskustelun yhdellä ja samalla keskustelupalstalla! Foorumilla keskustelu on myös hyvin vapaata ja keskustelut on jaettu siististi omiin osioihinsa, joka tekee foorumista selkeän.

Eli jos et vielä klikannut itseäsi osoitteeseen http://mauhau.foorumini.net/ tee se nyt! Lämpimästi tervetuloa sinulle ja lemmikeillesi! :)

0

263

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

        Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
        Maailman menoa
        91
        2531
      2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

        Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
        Ikävä
        67
        1465
      3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

        Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
        Maailman menoa
        84
        1423
      4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

        Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
        Maailman menoa
        13
        1208
      5. Miks me oikein

        Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
        Ikävä
        81
        943
      6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

        Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
        Kuhmo
        19
        910
      7. Ratikka Turkuun

        Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
        Turku
        105
        804
      8. Miehet trikoissaan

        On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
        Suomussalmi
        36
        800
      9. Nainen, mikset lähetä

        miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
        Ikävä
        54
        783
      10. Rakastan sinua

        Yhä.
        Ikävä
        30
        716
      Aihe