nallekuviollinen villapaita

hei! haluaisin tehdä tälläisen villapaidan mutta en ole mistään löytänyt tälläistä ohjetta. Voisiko täällä joku minua auttaa??
2170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • Kipinkapin kirjastoon selaamaan Suuri Käsityölehti no 9 syyskuu 2001 'Kannessa fleece-pipo nainen "
    sivu 34 halittavan ihanat nalle-neuleet Ritva Törmä Sannes/tekstiiliteollisuus

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pingu6 kirjoitti:

hei! haluaisin tehdä tälläisen villapaidan mutta en ole mistään löytänyt tälläistä ohjetta. Voisiko täällä joku minua auttaa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu