Valtuusto päättänyt

esityksestä suuresta, kaikkia kuntalaisia koskevasta asiasta.
3165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

piikkiin ?
Valtuutettu Vatjushan muistetaan siitä, että vastusti yläasteen erityiopettajan valinta vuosi sitten .

Äänestä
  • muistaa hänen temppunsa pitkään kuten monen muunkin päättäjän. Esko on niistä perusteellisesti raportoinut .

    Äänestä

meitä kaikkia koskeva päätös on kun ei ole sattunut silmään?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


valtuutettu vatjukse kirjoitti:

esityksestä suuresta, kaikkia kuntalaisia koskevasta asiasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu