KennelLe se Pastsas

KennelLe Pastas ja Kukuka se maksa ? Maksako Heito Ser?
4267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

rennelle patsas, seurakunta maksaa

Äänestä
  • Niinpä,Rennelle oma patsas,kitara kainaloon sille!

    Äänestä

  • takataan roos kirjoitti:

    Niinpä,Rennelle oma patsas,kitara kainaloon sille!

    renne ja kitara hyvä paikka renkaan talon katolle

    Äänestä

no opettele ees kirjottaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


RenneS kirjoitti:

KennelLe Pastas ja Kukuka se maksa ? Maksako Heito Ser?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu