Hei vapaamuurarit ja muut uhoilijat!

veijo53

Jos teillä on oikeesti asiaa, niin tervetuloa vaan kylään, mutta lopettakaa toi uhoileminen!
Jos kuka osoittettani haluaa, kirjoittakaa galleriaani ja annan sulolle luvan laittaa sen tänne palstalle.
Minä en viestejäni poistele itse mitä tänne olen kirjoitellut ja jos joku haluu tulla tappelemaan, niin siitä vaan. Täällä on sellainen äijä mikä ei juokse karkuun.
Se on hyvä uhoilla nimimerkkien takaa ja kokonaan eri asia tavata kasvotusten.
Minulla on omat periaatteeni ja niistä en tingi ja toinen asia----minua ei käskytetä!

Jotta ei muuta tällä erää!

T. Veksi- Tampere:)).

6

433

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • muumi-läppäri

      Minuakin uhkaili "Kovis"-----se olikin 62v ämmä:D
      Ei vaarallinen uhkaile, eikä varoittele--sehän voidaan jäljittää

    • lähde_halli
      • Kesk.pikajuna.

        Enkä tule sitä sinulle sanomaankaan! Kyllä meitä hurjia mimmejä löytyy myös tampereelta. Olin sattumoisin myös bupissa jossa virpi.b löi irtileikatun äijän pään pöytään koristeeksi. Hän on ystäviäni ja istuu elinkautistaan.Tiedoksi vielä! Minulla ja veijolla löytyy yksi yhteinen luonteenpiirre ja se on! Meitä ei käskytetä!

        T.Keskiyönpikajuna!

        Jos pillua vonkaatte, niin tulkaa bup goljattiin, niin katsotaan mikä olet miehiäsi, ennenkuin aletaan panohommista puhua!=!


    • Keskiyönpikajuna,

      Pelihän on aina se, että pelataan kuvilla. Minä tiedän että veksi ei suutu vaikka alotankin hänen kuvallaan. Jos ette tienneet, niin olen aika hurja mimmi ja lusinut myös hämeessä! Minua sanotaan keskiöyn pikajunaksi, koska olen yöbailaaja ja nykyisinkin sattuu kaikenlaista, etenkin kun otan alkoholia. Veksihän ei käytä alkoholia. Noin kaksi vuotta on ollut ilman viinaa ja parempi, kun ei käytäkkään, sillä silloin hän vasta hullu on. Nyt on tilanne siis tämä! aloitan veksin kuvalla ja jos joku alkaa päätään aukoo liikaa, niin seuraava kuva on sulon! Elikkä yritetään nyt veksin isolla pampulla saada rauha tänne palstalle Me venkulat ja linnanruusut emme turvaudu poliiseihin, emmekä seriffeihin, vaan hoidamme asian omalla tyylillä. Kuten veksin avauksessa lukee, niin sulo saa laittaa veksin osoitteen palstalle jos niinkuin on jotain asiaa!

      Minulta on turha kysellä mistään hämeen vaatetuksesta. Sanon jo suoraan, että siellä vangit ei saa käyttää omia vaatteita. Alusvaatteet on ainot mitä saa käyttää, koskien myös romaneeja.

      Toivon siis rauhaa tänne palstalle, sillä tää on mennyt ihan sekaiseksi koko palsta, kun on kaiken-näköisiä vapaamuurareita ym. mitkä tulevat tänne vaan päätään aukoo. Jos tämäkään pamppu ei rauhoita palstaa, niin sitten otetaan kovemmat keinot käyttöön!

      Hyvää sunnuntaita!

      T.keskiyönpikajuna.


      http://www.aijaa.com/v.php?i=5429411.jpg

    • T.Sulo.

      Noin sitä toimitaan, kun on kanttia! Puskajussit vaan uhoilee, ja niistä ei ole mihinkään muuhun kuin turpaansa aukomaan! Suoraviivaista toimintaa! Näin tekee vaan todellinen alan mies!

    • Veksi.T.re

      Teit taas miehen työn! Kuins sä ossaattkin aina vettää oikeist naruist!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      132
      7163
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      417
      6891
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      69
      3493
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      133
      3078
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      109
      2644
    6. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      44
      2221
    7. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      125
      1914
    8. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      21
      1777
    9. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      182
      1447
    10. On todella hassua

      Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
      Ikävä
      74
      1327
    Aihe