Tuleeko TSUNAMISTA 5 vuotis muisto-ohjelma?

Jos tulee, miltä kanavalta?
2177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ikäviä juttuja en viitsis enää edes kattoo tänä vuonna,tuo synkän mielen tähän ilon juhlaan!

Äänestä

La 26.12.2009 21.00 JIM JIM D: Tsunami
La 26.12.2009 21.25 MTV3 Fakta Tsunami: tuhon aalto (K15)
La 26.12.2009 22.55 MTV3 Fakta Tunnit tsunamin jälkeen
Su 27.12.2009 03.50 MTV3 Fakta Tunnit tsunamin jälkeen
Ma 28.12.2009 01.15 MTV3 Fakta Tsunami: tuhon aalto (K15)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


muisto. kirjoitti:

Jos tulee, miltä kanavalta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu