Kumpikaan ei ole normaali ihminen!
Matti on juonut aivonsa pilalle ja Mervi on on selvästi sairaala kunnossa mielenterveytensä takia.
Yksikään terve normaali nainen ei moista käytöstä miehen taholta sietäisi, vaan heittäisi pihalle pysyvästi!
Matti käyttää Merviä rahallisesti häikäilemättä hyväkseen, onhan hänellä komea talo ja rahallisesti toimeen tuleva nainen. Eli Matti siipeilee, kun on omat rahansa juonut ja käyttänyt naisiin.
Matti vankilaan ja Mervi hoitoon!!!
5
837
Vastaukset
- normi joulujuhla
Älkää tuomitsekko tämähän suomalaista "kulttuuriperintöä" ja pikemmin yhteiskunnan pitäisi tukea ettei moinen kulttuuri katoa mihinkään muiden maiden tulijoiden saamaan huomion sekaan.
Itse kyllä lopetan kaikki heihin liittyvien lehtien ostamisen eli iltapäivälehdet / matti7päivää lehti jää tauolle.
Varmasti toimiva keino ja varma säätökohde ensi vuodelle.- Viina arvot ok?
Raittiuden jalo aate on näemmä kuollut ja kuopattu!
- voi päästä
Viina arvot ok? kirjoitti:
Raittiuden jalo aate on näemmä kuollut ja kuopattu!
Julkkikseksi josset juo, nai, ole seksuaalisesti poikkeavasti suuntautunut ja harrastat näitä julkisesti ja itket vielä lehdistölle kuinka on ankeaa kun sossu ei maksa viinoja ja matkoja.
Kiintiö homo ja lesbo pitää olla joka ohjelmassa nykyään ei sillä onhan kirkkokin osannut tämän perinteikkään hyväksikäytön siunata tahollaan jo vuosituhansia ja jatkaa vieläkin miksi ne tavat olisivat muuttuneet. - Tappola
voi päästä kirjoitti:
Julkkikseksi josset juo, nai, ole seksuaalisesti poikkeavasti suuntautunut ja harrastat näitä julkisesti ja itket vielä lehdistölle kuinka on ankeaa kun sossu ei maksa viinoja ja matkoja.
Kiintiö homo ja lesbo pitää olla joka ohjelmassa nykyään ei sillä onhan kirkkokin osannut tämän perinteikkään hyväksikäytön siunata tahollaan jo vuosituhansia ja jatkaa vieläkin miksi ne tavat olisivat muuttuneet.Matti vankilaan ja sen jälkeen hoitoon ja Mervi hoitoon suoraan!.
Julkisuuden KIPEITÄ ovat kummatkin!!. - asdasddasdeeee
Tappola kirjoitti:
Matti vankilaan ja sen jälkeen hoitoon ja Mervi hoitoon suoraan!.
Julkisuuden KIPEITÄ ovat kummatkin!!.Matti on siipimiehiä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2684675Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1343030Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit442857Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k252827Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?761791Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1061654Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281521- 601409
- 951282
Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2151180