elläimellistä menua

täytyy sanua, että välillä äityy aika elläimelliseksi tää meno tällä palstalla perskeles!
Ihimiset vain joikhaa mitä ihmeempiä juttuja vailla mittää perkutin järkee.
Politikoiksi kaikki täällä kelpais, että heijaa!
498
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

hullut ne täl palstalla ittiään totteuttaa,niil on kai joku joulun ja uuvenvuojen välin röhkimäaika!

Äänestä

kepulaisia lehemiksi haokut ? Ruvetaan pian ammumaan.

Äänestä
  • jottai raijaa hei saatara!

    Äänestä

  • rouskutireijaa kirjoitti:

    jottai raijaa hei saatara!

    iniskö,jos pussiin sattuu,iteppähän ootta tautinne saaneet! *räkä*

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nomiskaat kirjoitti:

täytyy sanua, että välillä äityy aika elläimelliseksi tää meno tällä palstalla perskeles!
Ihimiset vain joikhaa mitä ihmeempiä juttuja vailla mittää perkutin järkee.
Politikoiksi kaikki täällä kelpais, että heijaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu