Noin 5 v sitten minut ryöstettiin. Ne 3 kpl luulivat minun kuolleen liikkeeni lattialle. He veivät sen tärkeimmän eli luottamukseni asiakkaisiin! Lopetin ja aloitin 2 vuotta taisteluni että pääsin kelan korvauksille.
Yksi jäi kiinni mutta minulle jäi tuntuma että olin ryöstänyt itseni ja aiheuttanut mm kylkimurtumat kallovamman.liikkeen sotkemisen verellä ja tavaroiden katoamiset. Todistajat olivat enemmän hämmästyneitä kuin minä? Syyttäjä sanoi vain että on erimielisyyksiä ryöstäjän lausunnossa!! Joten hänet vapautettiin. Terveyteni koskaan palaa takaisin,mutta enää en juokse sängyn alle kun joku tulee kylään.
Menetin kaiken.Firman.Terveyden.Luottamukseni
Oikeus?Missä?
0
429
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1522075
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3301274Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.911166- 1491055
- 35928
- 67919
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31859Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos59797Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta23796Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?46759