Voitko sinä minulle katsoa, ku olen kovin epätoivoinen. Olen hakemassa työtä ja tuntuu että lyön päätä seinään koko ajan. Ikää on liikaa...52 vuotta. Olen syntynyt elokuussa viides pvä. onko tästä apua. Voi autathan minua..jos jotain hvyää näkyisi pitkän pitkän kurjan jakson jälkeen. Toistakymmentä vuotta on ollut huonoa aikaa. Viel olen positiivinen, paitsi näitä kohtauksia, jolloin tuntuu että tyhmyyttä on odottaa parempaa.
Tarot-velholle
2
194
Vastaukset
- tarot-velho
korttisi lupaavat hyvää sinulle. näkyviin tuli myös nykytilanteesi, joka ei niin hääppöinen ole. mutta toivoa on, ystäväiseni. jokainen valuu joskus negatiiviseksi, positiivinen ei jaksa aina olla.
viimeisen korttisi teema on tulevaisuus. sinun kannattaa myös miettiä onko sinulla taitoja, joita olet turhaa piilotellut ja joiden avulla voisit päästä eteenpäin elämässäsi. sitkeä yrittämisesi palkitaan, vaikka siihen ei aina jaksaisikaan uskoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2952613- 1971002
- 57806
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti138739- 57645
Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?16551- 51535
- 40514
- 55495
Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?52494