Moi!
Olen tässä harkinnut tekopillun hankintaa. Ja ajattelin tiedustella jos kenelläkään täällä on kokemusta niistä. Onko täysin turha vehje vai kannattaako hankkia? Ja jos vielä saisi suosituksia hyvästä mallista.
Kiitos etukäteen.
Olen tässä harkinnut tekopillun hankintaa. Ja ajattelin tiedustella jos kenelläkään täällä on kokemusta niistä. Onko täysin turha vehje vai kannattaako hankkia? Ja jos vielä saisi suosituksia hyvästä mallista.
Kiitos etukäteen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Osta fleshlight. Et pety ja se on varma!
Ei se nyt aitoa korvaa, mutta on ihan hyvää vaihtelua kumminkin. Ja mikä parasta, ne on melko edullisia niin voi ostaa monta erilaista!
tietenkin...käy tutustumassa miten sillä toimitaan oikeasti..xhamster.com sivulta ukot nussii niitä,kirjoita hakuun(search) Fleshlight,tulee muutamia ilmasia videoita tekopillun käyttäjiltä
Minulta saisi Fleshlightin 50 Eurolla, kerran käytetty ja sen jälkeen asianmukaisesti puhdistettu. Insertti siinä on Wonder Wave-mallia. Laite on pääkaupunkiseudulla. Tiedustele "webissa miukumauku wippies piste com"
Kyllähän se flesu hyvältä tuntuu, mutta sitä kun käyttää pitää alkaa luikkareilla läträämään. Joten yleensä vemputan ihan perinteisellä tyylillä, eli käsin.
Flesustakin on joku halvempi kopio joka lienee ihan yhtä hyvä, ainakin näyttää samanlaiselta. Jos nyt olisin ostamassa niin varmaan sellaisen hommaisin. Tai sitten sellaisen takapuolen mallisen, sellainen oli joskus mutta alkoi pitemmän päälle haisemaan aika pahalle. Siis se aine (silikooni/kumi?) mistä se oli tehty, pesin sen aina käytön jälkeen.
Olen käyttänyt ja se on ihan hyvä!
Olis myynnissä dolli uusi käyttämätön tku
Hinta neuvotellaan