Onnea Uuteen vuoteen 2010

Jr
salainen tikruni
;)
nasulin halauksien kera.....
5277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vaikka olenkin tikru :) en tunne ketään Jr.. Jos olisit ollut Juha niin voisimme kauniisti keskustella jossakin mukavassa paikassa ;)

Grrr...

Äänestä
  • ku en ollutkaan mies kuitenkaan... ;)
    Öitä sinulle.

    Äänestä

  • t.ystäväsi pienoinen kirjoitti:

    ku en ollutkaan mies kuitenkaan... ;)
    Öitä sinulle.

    "j.... r...." olen
    jos oot "p..... r...."
    niin hyvää uutta vuotta sinullekkin.
    melkein tikru. . . mut samaan kissa laaniin kuuluva....

    Äänestä

  • ..... kirjoitti:

    "j.... r...." olen
    jos oot "p..... r...."
    niin hyvää uutta vuotta sinullekkin.
    melkein tikru. . . mut samaan kissa laaniin kuuluva....

    hyvää uutta vuotta sinullekin ja kauniita unia!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


t.ystäväsi pienoinen kirjoitti:

Jr
salainen tikruni
;)
nasulin halauksien kera.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu