HEI, HALUAISIN LÖYTÄÄ HALPOJA KÄYTTÖ-VAATTEITA HELSINGISTÄ, EI HAITTA VAIKKA OLIS VÄHÄ PERSOONALLISIAKIN
OLEN NUOREKAS, EN ENÄÄ NUORI....... IHAN PERUS-SUOMALAIS NAINEN, VÄHÄN PYÖREÄKIN, SANOISIN "SOPIVASTI LIHAVA"
INHOAN KAUPPAKESKUKSIA, JA EILISEN SELLON TAPAUKSEN JÄLKEEN EN NIIHIN SITÄKÄÄN VÄHÄÄ HALUA MENNÄ:((
KANNATTAAKO VIELÄ ODOTTAA, HALPENEEKO ENTISESTÄÄN, VAI JÄÄKÖ KAUPPOIHIN IHAN JÄMÄT JÄLJELLE?
MINNE HUOMENNA -ENSI VKOLLA `?
TUULIA-TUULIA-TUU
1
396
Vastaukset
- miila magiila
ä l ä h u u d a.
helsingin kaikissa liikkeissä lienee ale,
itse olen kierrellyt esim.citykäytävän ja aleksanterikadun putiikit ja hyvin olen rahoistani eroon päässyt, mut siis saanut myös mieluista vastinetta rahoilleni.
avoimin silmin ja mielin vaan liikenteeseen, niin eiköhän se siitä.
ps.oletko käynyt boutique 52:ssa -ei hirveen halpaa, mut persoonallista ja niitä kokoja riittämiin....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1514886Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813576SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt312563SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402233Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä872097Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan632023Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?241995Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja861989Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet191468Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään991272