Mistä 160x200x50 cm MUSTA helmalakana?

Pakkohan noita mustiakin Jenkkisängyn helmalakanoita on jostain löytyä? Mutta mistä? Ja siis oltava 50 cm helmalla, ja musta. Itsetekemistä ei kannata ehdottaa ;)
3750
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kannattaa katsella postimyyntisivustoilta (ellos, hobbyHall, Netanttila...). Netanttilasta ainakin löytyy jotain. Musta helmalakana kokoa 160x210x45 cm...

Äänestä
  • Ei näistä mistään nakkiputkista mitkä vaan mieleen tulee löydy.. siis 50cm helmalla mustana. Valkoisena kyllä on, mutta ei ihan kauheasti himottaisi alkaa värjäyspuuhiin. Mustia 45cm helmalla on vaikka lampaat söisi..

    Äänestä

Näillä saa teetettyä omilla mitoilla, pyydä vaan tarjous:

www.decotexa.com

Äänestä

Kommentoi aloitusta


AnttiN kirjoitti:

Pakkohan noita mustiakin Jenkkisängyn helmalakanoita on jostain löytyä? Mutta mistä? Ja siis oltava 50 cm helmalla, ja musta. Itsetekemistä ei kannata ehdottaa ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu