Harrastin tyttöystäväni kanssa seksiä, kerta oli ensimmäiseni. Ei tuntunut missään, en ollut koko aikana (n. 20min) lähelläkään tulemista. Lähinnä rupesi vaan vituttamaan koko homma, ja kelloakin tuli välillä katseltua. Tyttöni sen sijaan voihki siihen malliin, että jotain siellä alapäässä kai tapahtui (ellei feikannut). Käytimme kondomia. Olen kuullut että se vie tunnon pois, mutta hei haloo, näin pahasti? Eihän sitä jaksa seuraavalla kerralla edes yrittää jos se noin tylsää on.
Eka kerta: ei tuntunut missään.
KolmeNeljäViis
351879
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 35
Vanhimmat
esim flesukkaan, oliko se pillu niinkuin ilmapallo että vähän suulta vaan kiristää.
Itse pystyn paneen tunninkin sessioita flesukan kans, että vähän hirvittää että mitä se on aidon kans,tuntuuko miltään.
En voi verrata kun kokemusta on aiemmin vain omasta kädestä. Suuseksin antaminen vaikuttaa olevan omalla kohdallani kiihottavampaa kuin itse yhdyntä. Nautin suuresti kun naiseni värisee kauttaaltaan nuollessani häntä.
sitten tosiaan niinku olisit vesilasissa uittanut, ei herrajumala tätäkö se elämä on, ja minäkin olen niin kärsinyt pillun puutteesta. Vaihdoitko asentoa edes välillä?.
Olen pahoillani mutta tyttösi taisi feikata. Mutta ihan oikeesti, katso peiliiin jätkä. Jos rakastat tyttöäsi ja jos jos hän rakastaa sua, niin HARJOITELKAA YHDESSÄ. Seksi on eka kerralla yleensä aika mitään sanomatonta. Mutta harjoitus tekee mestarin, ensi kerralla huudat hoosiannaa. Onnea matkaan.!!!
On kyllä suunnitelmissa harjoitella yhdessä, ja ihan oikeasti pidämme toisistamme. Ei oo mikään yhden tai kahden yön juttu kyseessä. Avausviestini sai näköjään ihmiset varpailleen, ei ollut tarkoitus kuulostaa mitenkään ylimieliseltä. Anteeksipyyntöni kaikille jotka siitä loukkaantuivat.
Kyllä se homma paremmaksi muuttuu, kun ei huonommin ainakaan voi mennä :)
Jos kondomi on väärin laitettu niin silloin etenkään ei tunnu yhtään miltään.
Miten sen voi laittaa väärin?
Kun kumi laitetaan päälle pitää esinahka olla paljaana.
Jaa niin sitä tarkotit. Kyllä se oikein meni.
Ekä kerta ja heti pitäisi tuntua kuin teko olisi ammattilaisen tuote.
Se on kuule niin, että kukaan ei ole seppä syntyessään. Palaa asiaan sitten, kun sadan raja on mennyt rikki ja ala vasta silloin valitella, jos ei tunnu missään.
Voi teitä uusavuttomia lelliteltyjä pullanössöjä!
Olet kyllä kova jätkä! Panit ja, ei vittu, miettikää nyt tätä!!! ei tuntunut missään!
Jätkä on kyllä kingi! Noin kylmää äijää on harvassa. Ei vittu, sua ei varmasti pelota tai hetkauta mikään tässä maailmassa! Haluan olla samanlainen kuin sinä!
Selvä.
Typeriä osa näistä vastauksista, huoh. Ootko varma, ettei tyttöö sattunut ja siksi hän piti ääntä? Tai yritti pidätellä sitä ääntä. 20min voi olla tytölle aika pitkä aika ekaks kerraks. :/
En ihan ymmärtänyt, missä oli se itse vika.. Liian löysä? Liian märkä? Liian MITÄ? Eli paha siis enempää kommentoida.
Tsemii, se on parempaa tokalla - tai noh, kuudennella kerrralla! ;D
Mutta kun jätkä sanoo ettei se pillu tuntunut miltään, niin miten te idiootit luulette että se jatkossakaan tuntuisi miltään. Siis jos vittu on niinku ilmaa nussis,kelaa sitä.
En usko että häntä sattui. Kerta oli siis ainoastaan minun ensimmäiseni, ei hänen. En itsekään tiedä mistä asia johtui, en vain tuntenut oikein mitään. Välillä piti tarkistaa että peli on edes sisällä. Kyllä se oli koko ajan.
nainen jo aikaisemmin väljäksi naitu. Niin se kävi mullakin. Kakskymppinen likka oli antanu klosuta itteään jo 13 vuotiaasta alkaen.
Isokaluisia äijämiehiäkin oli ollut kaiken aikaa saamassa het alusta alkaen.
Tytölläni tosiaan on ollut useita suhteita ennen minua, yli kymmenen vuoden ajan. Olemme keskustelleet niistä avoimesti ja hän pelkäsi että asia haittaa minua. Eipä haittaa kun taidan olla rakastunut...
parempi laittaa kiertoon saman tien,kun ei välineet käy yksiin niin ei kannata kitua huonossa suhteessa.
Se on just toi kun ne antaa jätkien repiä nyrkillään sen vitun pilalle, kaivetaan ja revitään joka suuntaan.
Runkkaamiset nollille, kunnon ravintoa ja kunnon liikuntaa. Kyllä se peniksen herkkyys kasvaa ainakin hieman. Toki pohjatonkuilu -pillut ovat hankalia tapauksia. Niissä pitäisi olla hevosenkyrpä tai vastaavaa, että saisi jotain tuntumaa. Itse olen pannut tälläistä kondomilla, että ilman kondomia, eikä kumpikaan tuntunut yhtään miltään. Muija sai vaan orkkuja, itse sain ainoastaan, kun takaapäin panin; silloin edes hieman tuntui jossain.
On kyllä tuskastuttavaa panna ja panna, kun ei missään tunnu, koko sessio tuntuu päättymättömältä kidutukselta/turhuudelta.
Laita muijas harrastamaan geishapalloja, jos niistä olisi jotain apua. Samoin jos löytyy läskiä liikaa, niin kiinteyttämään vartaloa, varsinkin keskivartaloa.
Niin ja kukas täällä miettikään että mitä jos vika on kullissa...josko se on niin pieni että nakkimakkarakin täyttäis tytön vakoa paremmin.....ainako se vika naisessa on? Tai mitä jos poika on homo....?
Minunkaan kullissa pillu ei tunnu enää miltään, synnytys pilasi pillun. Onko minulla siis liian pieni? Ennen ei ollut...
Ei synnytys pilaa mitään, isänä sinä varmaan osaat antaa arvoa naisesi ponnisteluille, vai mitä? Itse ainakin synnytyksen jälkeen käytin ahkerasti kuulia joidenka avulla jumppasin alapään kireään kuntoon taas(eikä se kyllä kovin edes löystynyt). Voisit vaikka keskustella lapsesi äidin kanssa asiasta(kuulista) jotta seksi paranee ja tietenkin sinä voisit itsellesi ostaa penispumpun jonka avulla suurennat kikkeliäsi, ei se nimittäin kovin iso ole. Pienempi kuin miehelläni.
En ole homo ja vehkeenikin on kai kokonsa puolesta (ylempää) keskimittaa. Itse en ainakaan ole väittänyt että vika olisi naisessa. Uskon vian olevan joko omissa olemattomissa taidoissani tai tuntoa heikentävässä kondomissa. Palatakseni aiempaan viittaukseeni: voiko kumi oikeinlaitettuna oikeasti viedä _kaiken_ tunnon hommasta?
tuntuu hyvältä kuminkin kans, ilman pikkusen parempi vann ei isoa eroa.
Taitaapa aito pillu jaadä kakkoseks. Joskus kokeilla sitäkin.
Ja senkin tiedän, että kuulilla treenaus auttaa, mutta muija on sen lopettanut. Häenstä tuntuu hyvältä muutenkin. Pitäisikö siis olla jatkuvasti marisemassa, että löysää on? Penispumppu ei ole kenelläkään todistettavasti auttanut. Peniksen koko on mikä on. Annan toki arvoa naiseni ponnisteluille, mutta ei se kiihota se arvon antaminen eikä tiukenna pillua.
Jos itselläni on keskimääräistä paksumpi, niin sääliksi käy niitä miehiä joilla on joku 3 cm paksu nakki. Minulla tuntuu edes jotain puristusta joskus.
Oletko nyt ihan varma että et pannut tyttöäsi kakkoseen, joskus niinkin voi käydä ja kiveksiä ei laiteta kondomin sisälle, se saattoi pilata tunnelmasi, puristiko paljon?
Ei tuntunut kondomi tai nainen puristavan mistään, en pannut kakkoseen eikä ollut kiveksiä kumin sisällä.
Kyllähän se kortsu tietty vähän vie tuntoa, mutta ei suinkaan kaikkea. Hyvät panot saa sekä kortsulla että ilman. Lisää vaan pökköä pesään, eiköhän se siitä.
Tunnottomuuden tunne johtuu yksinkertaisesti siitä, että panit suoraa reiän keskeltä etkä pyrkinyt hinkkaamaan pillun seinämiä. Eli sinun kannattaa ns. panna ylös. Eli panet tytön napaa kohti. Lisäksi ei kannata panna kokoaikaa lanteilla, vaan kannattaa panna myös siten, että liu'ut hänen päällään. Eli liike lähtee vaikkapa pohkeista tai käsistä. Pillu on tiukimmillaan suuaukolla, joten kannattaa ottaa penis ulos ja laittaa se uudestaan sisään, jolloin terska menee tiukimman kohdan yli. Tosin penistä ei tarvitse ottaa ihan kokonaan ulos, jotta tiukkuuden voi tuntea.
Eli kyse on osittain teknisestä kokemattomuudesta, mutta myös siitä että sinä todennäköisesti jännitit tilannetta hyvin paljon ja järkytyit siitä ettei se tuntunut miltään. Pillu ei pysty koskaan samaan puristukseen kuin olet todennäköisesti tottunut peniksellesi antamaan runkatessasi. Pystyt kuitenkin kulmia käyttäen antamaan penikselle riittävän paineen. Tulet huomaamaan, että pillun "hellä" hyväily tuntuu erittäin hyvältä kunhan seksin harrastamiseen totut.
Todennäköisesti et kuitenkaan koskaan pysty saavuttamaan yhtä voimakasta orgasmia kuin masturboimalla, mutta yhdynnässä orgasmit ovat erillä tavalla miellyttäviä. Kuten sinä jo sanoitkin niin pillun nuolemisessa on mahtavaa naisen tärinä. Vielä mahtavampaa on antaa naiselle orgasmi yhdynnässä ja saada se itse vieläpä samaan aikaan.
Lähde määrätietoisesti kehittämään seksuaalisuuttasi. Itsensä kehittäminen on parasta aikaa seksissä, vaikka se saattaakin olla toisaalta turhauttavaan. Auttamatta kun on kaikki saavutettu saman kumppanin kanssa niin asiasta tavallaan lähtee mielenkiinto. Se ei suinkaan tarkoita sitä, että seksi olisi huonoa. Päinvastoin tutun kumppanin kanssa seksi on aivan mahtavaa eikä tekniseltä ja tunnesiteeltään ole mitenkään verrattavissa yhden yön juttuihin. Yhdenyön jutuissa on kuitenkin oma jännityksensä joka on sinäällään hyvin kiihottavaa.
"Todennäköisesti et kuitenkaan koskaan pysty saavuttamaan yhtä voimakasta orgasmia kuin masturboimalla, mutta yhdynnässä orgasmit ovat erillä tavalla miellyttäviä."
Orgasmit tuntuvat yhdynnässä paljon paremmilta kun masturboinnissa. Tämä kuitenkin edellyttää normaalia tiukkuutta pillulta. Jos synnytys on venyttänyt sen pilalle, masturbointi tuottaa paremman orgasmin.
Toi on kyl ihan tutkittu juttu, että jos mies on pienestä pitäen tottunut masturboimaan poikkeuksellisen kovalla otteella, hänellä voi olla jopa vaikeuksia ylipäätään saada orgasmia yhdynnässä, olipa naisen pimpsa miten tiukka tahansa....
Oletko koskaan perehtynyt masturboimiseen todella nautintomielessä eikä pelkästään paineiden purku mielessä? Itse olen runkannut joskus 5 tuntia ennen orgasmia. Tässä vaiheessa orgasmi on todella voimakas enkä samanlaista ole naisen kanssa koskaan saanut, vaikka orgasmi naisen kanssa tuntuu joskus todella hyvältä ja keskiarvoltaan paremmalta kuin masturbointiorgasmit. Olen kyllä saanut tätä tasoa lähellä olevia orgasmia myös naisen kanssa, mutta silti haluan pitää kiinni mielipiteestäni että masturboidessa saan parhaat orgasmit.
Eli on kaksi vaihtoehtoa. Joko olet huono runkkaamaan tai sitten pystyt rentoutumaan aivan täydellisesti naisen kanssa ollessasi ja aktin kiihottavuus vaikuttaa orgasmisi voimakkuuteen merkittävästi.
Johtuu varmastikin monista eri tekijöistä, miksi eri tavoin saatu orgasmi tuntuu erilaiselta, ja vieläpä eri kertoina erilaiselta. Höystänpä tähän vielä soppaa ja kerron, että minulla parhaat orgasmit ovat tulleet suuseksissä, eivät yhdynnässä tai runkatessa :)
Tervetuloa seksin maailmaan!! Eipä se joka kerta meillä kokeneemmillakaan ole mitään valojen välkettä ja pommien jysähtelyä :) Itse asiassa suurin osa panoista on sellaista perussettiä, mutta välillä tulee niitä ilotulituksia...
Itse olen nainut monilla eri kortsuilla ja myöskin ilman.. Kannattaa kokeilla Sultanin kaikkein ohuinta.
On conture, sensitive ja sitte se paras jonka mallimerkintää en muista, joka on vaikeampi laittaa mutta todella "istuva", tai toivon mukaan seisova..:D
Kun kerran harrastettiin naiseni kanssa niin sanoi että tuntuu kuin ei olisi kortsua ollenkaan.
Ei oo kaikkein halvin malli eikä saa tosiaankaan joka paikasta mutta kaikenkaikkiaan kortsuthan on ilmaisia kun vertaa hintaa siihen mitä saa rahalle vastineeksi.
Ja keskity siihen hommaan. Mieti että sinä, kokematon nulikka saat juuri nyt pillua siis pillua!!!!
Allasi/päälläsi on alaston ihana nainen joka antaa juuri sinulle, urokselleen kalleintaan...!!!
Tsemppiä.