Lisävalojen asennus

Osaako kukaan sanoa, missä sais pk.seudulla asennettua lisävalot Mazda5, kun siinä on niin paljon sähköä, ettei asentaja vaan saa rikottua mitään... Kiitos vinkeistä jo etukäteen :)
2338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

maksalootassas on yhtä paljon "sähköä" kuin citroen beksissä vuonna 85. taidat olla täys tumpelo jos et valoja osaa itse laittaa tai edes naapuri. voi voi teitä etelän pullamössökansaa..

Äänestä

kai sieltä pk-seudulta nyt autosähkökorjaamo löytyy

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ismail-76 kirjoitti:

Osaako kukaan sanoa, missä sais pk.seudulla asennettua lisävalot Mazda5, kun siinä on niin paljon sähköä, ettei asentaja vaan saa rikottua mitään... Kiitos vinkeistä jo etukäteen :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu