Huomenta ja

mukavaa päivää pakkasessa:) Onneksi ei tarvitse tänään olla koneella paljoa..jotenkin ahdistaa jo nämä sivut. Heippa!!

Ps. Unia näin jos kysyt:) Liikaa seksiin viittaavia alkaa olla...
2322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Täälläkin on ollut levottomia unia...

Äänestä
  • It's in the air... Viimeyönä minäkin heräsin pari kertaa enemmän kuin levottomana...;) Kaipuu on kova...:(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinullevain..... kirjoitti:

mukavaa päivää pakkasessa:) Onneksi ei tarvitse tänään olla koneella paljoa..jotenkin ahdistaa jo nämä sivut. Heippa!!

Ps. Unia näin jos kysyt:) Liikaa seksiin viittaavia alkaa olla...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu