kepulääkäri karkkilassa. oli muuten aina töissä anustappi persee

3102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oli määrännyt kaikkiin vaivoihin ukin vuolemia tappeja.
Poliittisesta kannasta ei ole varmuutta, kun oli nuori poika, mutta kait se ukki on sen aivipessyt.
Ainakin vinkeet ovat punikin vinkeitä

Äänestä
  • herrasmiehet eivät vuole anustappeja. kyllä se oli ihka aito kepulääkäri

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sonnimies. kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1859132

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu