sun osalta tämä oli todella köyhää!

Sussa ei oo miestä mokoma akka. heips moi ja moroo ettei peräti hyvästi!
4232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

laitahan itse ;)

Äänestä
  • Ossi romppanen

    Äänestä

muut jos , ohjailemaan rupeaa. Tunteet säilötään , kunnes niitä todella tarvitaan.

Äänestä
  • Oikein! ylpeänä katson sinuun :) "pusu otsalle"

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nimii pelii kirjoitti:

Sussa ei oo miestä mokoma akka. heips moi ja moroo ettei peräti hyvästi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu