Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miehille!!

Mitä mieltä ootte pienestä pepusta??
134114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

unelmaa. Pikkanen hanuri, vois pistää reppuun.

Äänestä

Siis naisen pienestä persereiästä vai perseestä?

Äänestä
  • Siis ihan naisen perseestä, ei persereijästä..:)

    Äänestä

pieni pylly on jees. suomalaisten naisten ongelma on leveä iso pylly. ole onnellinen jos sul on pieni pylly.

Äänestä
  • Noh..välillä ehk haluisinki isomman perän, mut kaipa se pitäs vaan olla tyytyväinen:) Moni äijä ihmettelee ku mul on pienehkö perä ja isot tissit..sanoovat et yleensä jos on isot tissit, nii on myös iso perä:D Mut ei kai se nyt aina niin mene:D

    Äänestä

  • Nainen85* kirjoitti:

    Noh..välillä ehk haluisinki isomman perän, mut kaipa se pitäs vaan olla tyytyväinen:) Moni äijä ihmettelee ku mul on pienehkö perä ja isot tissit..sanoovat et yleensä jos on isot tissit, nii on myös iso perä:D Mut ei kai se nyt aina niin mene:D

    Ole vaan tyytyväinen, pieni sievä perse voi olla tosi seksikäs ja kiihottava....

    Äänestä

  • Nainen85* kirjoitti:

    Noh..välillä ehk haluisinki isomman perän, mut kaipa se pitäs vaan olla tyytyväinen:) Moni äijä ihmettelee ku mul on pienehkö perä ja isot tissit..sanoovat et yleensä jos on isot tissit, nii on myös iso perä:D Mut ei kai se nyt aina niin mene:D

    eli sul on d-kuppi ja A-perse= kaikkien unelma!

    Äänestä

Pieni peppu on minua kiihottava, leveä ei oikein anna kiksejä minulle. Mutta pientä peppua on in tosdella kiihottava rakastella.

Äänestä

On todella kaunis.Mä katson vain pieniä tiukkoja peppuja.Pikku peppuisia on kiva naida takaapäin.

Äänestä

Minusta naisen takapuolen ja lantion pitää olla leveä ja pyöreä. Saa olla läskiäkin. Tuolla Kreikassa on aika hyviä malleja mutta löytyy kotosuomestakin niitä.

Äänestä

Sopusuhtainen nainen jolla myös on sopusuhtainen kiinteä, pyöreä pieni peppu on minun makuuni. Leveä roikkuva hölskyvä takamus ei hyvän näköinen, ja mikäli vielä vatsakin hölskyy, ja roikkuu niin se jo vallan hirveää.

Äänestä

Pieni, miesmäinen pylly on paras. Ole onnellinen jos sellaisen omistat, naisilla tuppaa perä leviämään viimeistään kolmekymppisenä, joten nauti niin kauan kun omistat.

Äänestä

Pedofilit tykkää pienistä.

Tosimies valikoi mielummin ison kuin pienen pepun.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Nainen85* kirjoitti:

Mitä mieltä ootte pienestä pepusta??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu