Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

15v

mä oon 15 jätkä enkä oo vielä päässy ees suutelee tyttöö ku kerran kaks? mikä neuvoks? mä pärjään iha hyvin tyttöjen kanssa mut sit ku pitäis tehä jotain ni mä en vaa uskalla..
82901
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

mä oon lähes 19 ja oon kerran suudellu, muuta kokemusta olekaan. Mieti sitä.

Äänestä

Itse sun ikäisenä leikin vielä autoilla hiekkalaatikolla, eikä tytöt kiinnostaneet ensinkään. Kovin nuorena ei kannattaisi ruveta naisten kanssa sekstailemaan, tulee kaikille huono mieli. JA MITÄ MUUTEN TEET AIKUSILLE TARKOITETUILLA SIVUILLA ?

Äänestä
  • Olitko jotenkin jälkeenjäänyt nuori? MIES 28. Hoh hah.

    Äänestä

oletko mietinyt jos oletkin kiinostunut pojista vai oletko bi

Äänestä

Moi! Älä koskaan purkaa alkoholiin paineita. Eikä alkoholista saa tulla kuningas alkoholi!! Yritä aluksi selvinpäin menemällä juttelemaan tytön kanssa. Tärkeintä on olla oma itsensä!! Jos ei toi tepsi, voithan ottaa muutaman rohkaisuryypyn, mutta vain muutama ryyppy eikä litratolkulla!! Muista myös rehellisyys ja luotettavuus ja tietenkin rehti ja asiallinen gentleman - tyylinen käyttäytyminen ovat hyviä asioita oppia! Onhan Sulla aikaa oppia vaikka kuinka paljon, äläkä hätäile sen seksin suhteen millään tavalla, kyllä sitä aikuisena kerkiää pomppia kukasta kukkaan:)) Harkitse peilin käyttöönottoa, jolloin pelkääminen ja ujous kariutuvat kuin salama!!
Tsemppiä yritykseen!!
andy

Äänestä

Et ole vielä kypsä jätkä! Joten kasvas vielä muutama vuosi ja yritä sitten paremmalla menestyksellä uudelleen. Sitä paitsi, palsta on yli KAHDEKSANTOISTA VUOTIAILLE!!!

Äänestä

Mä en oo välttämättä kovin hyvä neuvoon sua näissä
asioissa, mutta yrittänyttä ei laiteta.. =)
Ehkä auttais asiaa jos kertoisit tytölle/tytöille tunteistas ja peloistas, ei me tytöt purra! (ainakaan lujaa) =D Yhdessä se kaikki onnistuu paremmin.. Nim. menetin neitsyyteni vasta nyt (16)
Eli rohkaistu ja kerro tytölle.. Tai sitten vain menet ja suutelet ei se niin kauheaa ole!!!
Mutta koita päästä "pelostasi"..
Kevätterveisin: -Honeybunny-

Äänestä
  • Naurattavat nämä "PALSTA ON YLI KAHDEKSANTOISTA VUOTIAILLE!!!!!!"- kommentit. Ite olen 16 ja surffaillut näillä sivuilla jo parisen vuotta. K15 olisi ihan sopiva raja. Pösilöt.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


poikkeli kirjoitti:

mä oon 15 jätkä enkä oo vielä päässy ees suutelee tyttöö ku kerran kaks? mikä neuvoks? mä pärjään iha hyvin tyttöjen kanssa mut sit ku pitäis tehä jotain ni mä en vaa uskalla..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu