Persuilla menee huonosti

No onko siellä Wattusilla lippu puolitangossa ? Tämmöset pakkaset ja muutenki elämä surkijaa ja sitten
vielä kuoli se teijän itoli.
6176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Gallupeihin.

Äänestä
  • Juup ei mää usko kallupeihin, persuilla menee paljon huonommin mitä kallupit näyttää.

    Äänestä

ampu vaan ittensä, eikä sivullisia.

Äänestä
  • "Koeralla on koeran kuolema"

    Äänestä

  • Soinin kennel kirjoitti:

    "Koeralla on koeran kuolema"

    Minähän kysyn vain, että onko siellä lippu puolitangossa ja sitä ei gallupit kerro.

    Äänestä

vattulan itoli vasuri vielä hengissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Salliperänen kirjoitti:

No onko siellä Wattusilla lippu puolitangossa ? Tämmöset pakkaset ja muutenki elämä surkijaa ja sitten
vielä kuoli se teijän itoli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu