niin siinä se olikin. hän häpeää asiaa kovin eikä halua puhua siitä. onko kokemuksia kellään? itse entiedä mitä ajattelisin :O?
Mieheni pieraisi kesken seksin
Cindy_000
101299
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Piereminen on täysin luonnollista. Kukaan ei varmaan tahallaan piereskele. Sen sijaan uskon rupsuttelun olevan melko yleistä kenellä tahansa silloin tällöin. Huom. myös naiset tekevät sitä, vaikka ilmeisesti me miehet useammin. Olisitte kuunnellut erästä lääkäriä, Kiminkistä Keski-Suomesta. Hän on hyvä luennoitsija ja on luennoinut myös piereskelystä.
Myös sukupuoliyhdynnän aikana tulee paukkuja. Mies pieree kustessa ja naidessa. Ainakin minä.
Minä kyl ainakin pieren myös tahallani :)
Niitä nussii takaapäin niin olen monta kertaa huomannut että tulee pieni pieru välillä mutta ei se tahtia haitta ja voi kysyä naiselta että laitetaanko siihen toiseenkin reikään.
nimim. "mk" on dorka, jos panee vetäen peniksen melkein kokonaan tai kokonaan ulos joka työnnön jälkeen pilluun kerääntyy ilmaa.ilman ulos päästessä kuuluu pieruääni.mut eihän tota voi kokematon tietää....toki jalat koukussa ja perse pystyssä voi ihan oikeakin pieru tulla,mutta ite ainakin pystyn estämään sen aktin aikana,vaikka siinä ei sitten pystykään nauttimaan keskittymään muuhun kun sen estämiseen : D
mitäs ihmeellistä siinä nyt on,ihan normaali juttu
Moni nainen menettää hyvässä orgasmissa rakkonsa hallinan, mitä asiassa on väärää? Seksi itsessään on jo aika huima kokemus että mitä hyvänsä voi sattua. Suurin loukkaus tilanteessa on se että partneri rupeaa nauramaan ja muistuttaa asiasta säännöllisin väliajoin. Sillä saa monta kiivasta avioeroa aikaan...
Jos se ei ole toista loukkaavaa ja vaikka partneri huomaisikin kumppanin siitä loukkaantuvan, niin sitten vaan hyväilyjä ja suukkoja kehiin sekä hymyä, että olet kultani sellaisena kuin olet, ja sinä olet ihana juuri tällaisilla hetkillä. Riippuu tapauksesta, mutta loukkaantumis tapauksessa nopea reagointi voi nollata tilanteen eikä jätä suurempia traumoja. Tietysti riippuu tapauksesta.
Uoanhan mie paskantantkii ja kust sänkyhein pannessanin, kun oikeen hyväs kohtaa en uo viitsint lähtee vessaakaa. Ja mällikii o mäjähtänt millo mihinkii asiattomaa paikkaa niiku vaik pöytäliinal, jost sitä onkii paha saaha pois pesemälläkää.
Mitäs sitä häpeilemään noita normaaleita ruumiin toimintoja nehän on kaikille ihmisille tyypillisiä.
Kunnon pierut välillä virkistää henkisesti ilmapiiriä....
melkein kilpaillaan pieremällä nussiessa, se sitten naurattaa jälkeenpäin, oli sitten kysessä vittupierut tai perseestä, kullia vaan tärisyttää kivasti molemmat riippuen siitä kummassa reiässä kyrpä sillon on. Meidän muijalta tulee useimmitenn noita pillipieruja etenkin kun oikein sitä jyystän, ja välillä vedän kyrvän melkein ulos vitusta ja sitten runttaan äkkiä sisään vittuun. Itse töräyttelen pelkästä riemusta.