nahkafetissi

nahkaiSEKSI

Ajattelin elvyttää henkiin myös meidän nahkafettareiden keskustelun.
Mikä nahkavaate naisella on mielestänne seksikkäin:
a) hame
b) takki
c) housut
d) jokin muu

16

4372

2Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Oma nahka alla

      Kai nahkavaatekin jonkinlainen fetissi on, mutta mutta niin tavallinen. Kuka vaan voi pitää päällään nahkavaatetta eikä se herätä poikkeuksellista huomiota kadulla tai baarissa. Tietenkin hyväkroppainen nahkavaatteiden kantaja on silmänruokaa, mutta kuitenkin sovinnainen, jos ymmärrätte mitä tarkoitan.

      PVC:tä haukutaan usein halvaksi nahkajäljitelmäksi, mutta sekin on paljon kiihottavampi materiaali, kiiltävä ja myös vhän hiostava joka kuuluu asiaan. PVC-kuteita ei kuka vaan laita päälleen tosta vaan julkisesti. Ja jos laittaa, niin päät varmaan kääntyy.

      Kumi on extreme fetissimateeriali, ja käyttäjälleen antaa varmaankin parhaat kicksit.

    • Haistatuskaa

      Kun meikänaisen nahkapenkkifantasiat jälleen poistettiin????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      • nahkis

        kerro uudestaan, kiinnostaisi!


      • Anonyymi
        nahkis kirjoitti:

        kerro uudestaan, kiinnostaisi!

        Auton nahkapenkit on kyllä aika kiihottavat! Varsinkin passatin.


    • Mustaa kiilto

      Housut. Siis jos nainen on hoikka.

      Nilkkapituinen takki on myös aivan hengästyttävän seksikäs, eikä vartalonmuodoilla ole niin suurta merkitystä.

      Käsineitäkään ei voi sivuuttaa. Tiukasti istuvat nahkahanskat pukevat jokaista mimmiä!

      • Anonyymi

        Saako mies käytettä nahkahametta?


    • nahkis ihailija

      Musta nahkatakki naisen päällä on todella seksikästä. Pitkä tai lyhyt malli, aivan sama. Ja todellakin kun nahkaan on pukeutunut, niin nainen kuin nainen on haluttava. Outoa.

    • Ydinmies

      Avara, lyhyt jakku, paljastava. Nämä kaikki viininpunaisena ! Lisäksi korkeakorkoiset piitkät reisisaappaat,valkoisena.
      Näin tulee tyttöystäväni vastaan minua Helsinki-Vantaan parkkihalliin. Sitten ajelemme Raumalle, aika-ajoin kuumana, kahviloissa poikkeillen, ja pysähdellen.

    • nahkahousunainen

      Kiihottaako nahkahousut, latex-catsuit, pvc-asut? Etsitkö nahkahousuja tai muuta fetish-aiheista tavaraa? Haaveiletko omasta kullasta joka pukeutuu kireään kumiin ja nahkaan? Nahkafoorumista löydät vastauksia, vinkkejä, kuvia ja videoita näihin asioihin.

      • Prvukm52Hki

        No,se oli vanha ja lyhyt elvytys... Eikö löydy nahkafettareita vai kaikkiko foorumissa...? Aihe (siis nahka)kun kiinnostaa aina ja jatkuvasti...😉


      • Prvukm52Hki

        Eikö Hesasta löydy nahkafettareita...😧?


    • Anonyymi

      Takki ja housut

    • Anonyymi

      Pitkä nahkatakki on ihana. Nahkahame on myös. Erityisen kiihottavaa on nussia nahkasohvalla tai autossa, jossa on nahkasisustus!

      • Anonyymi

        Vaimo pukeutuu josksu pitkään nahkatakkiin ja alle vain sukkanauhat, sukat ja 1/4 kupin rintsikat ja lähdemme ajelulle. Jossain vaiheessa vaimo käy käveleyllä noissa vaatteissa ja itse seuraan kauempaa häntä. Myöhemmin on pakko käydä helpottamassa paineita jossain rauhallisessa paikassa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Vaimo pukeutuu josksu pitkään nahkatakkiin ja alle vain sukkanauhat, sukat ja 1/4 kupin rintsikat ja lähdemme ajelulle. Jossain vaiheessa vaimo käy käveleyllä noissa vaatteissa ja itse seuraan kauempaa häntä. Myöhemmin on pakko käydä helpottamassa paineita jossain rauhallisessa paikassa.

        Olisipa kiva yllättää teidät.. minkälainen vaimo sulla? Ja minkälainen nahkatakki?


    • Anonyymi00020

      Nahkahousut naisella on tosi seksikästä

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      244
      4288
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      120
      2744
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      41
      2502
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      85
      1529
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      116
      1476
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1199
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      78
      1117
    8. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      45
      986
    9. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      59
      983
    10. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      173
      965
    Aihe