Keskustan romahdus

Keskusta ajaa taas Vuotoksen allasta kuin käärmettä pyssyyn!

Se tietää varmaa häviötä seuraavissa eduskuntavaaleissa ja demarit valtaavat keskustan paikat !
168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Päin vastoin... Kepu on päättänyt upottaa Kepulandian... siinä on uuden nousun itu ja siemen... kasvaminen kestää 728 vuotta... ainakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sasesö kirjoitti:

Keskusta ajaa taas Vuotoksen allasta kuin käärmettä pyssyyn!

Se tietää varmaa häviötä seuraavissa eduskuntavaaleissa ja demarit valtaavat keskustan paikat !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu