KÖYHILLE kommareille auto.

http://www.dacia.fi/fi/Mallit/Logan-MCV/

älkääkä taas valittako.
6114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

wäinä on rikas ja samoin setukka. Hande oli kans varakas, vaikka muuta puhui. mulle kyl auto kelpais latakin.

Äänestä
  • kansalaiset pitämään hengissä..

    hyi.

    Äänestä

  • joutuvat kirjoitti:

    kansalaiset pitämään hengissä..

    hyi.

    tuo auto on lestoille ei komuille

    Äänestä

väiskillä ei ole ollenkaan korttia. hande mopoilee.

Äänestä

Kysyin penikoilta ostettaisiinko Golfin tilale Dacia mutta ei iskenyt!

Ennemmin kuulemma vaikka piikkinokka Mosse jos sattuisi jostain löytymään!

Ei autossa mitään suurempaa vikaa, kävin ajamassakin. Ladana pitäminen on solvaus Dacialle.

Kyllä sillä kulkee paikasta A paikkaan B.

Olisi ollut nuorisolle uusi auto takuun keralla mutta ei sovellu "lookkiin".

Ajakoot vanhalla.

Äänestä

menee autokauppaan ja ostaa auton. Kun kommunisti haluaa auton, hän ostaa koko Volvon autotuotannon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


melkein lada kirjoitti:

http://www.dacia.fi/fi/Mallit/Logan-MCV/

älkääkä taas valittako.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu