Täältä lahjakortteja ja leffalippuja ilmaiseksi

Chouelle

Tässä on sivusto, vähän kun lockerz ja pointshop. Sivuston nimi on Izipoints.com ja se on oikeesti ilmaista. Tulkaa jäseneeksi sinne, se on tosi hyvä sivusto, voi saada ilmaisia lahjakortteja ja leffalippuja. Tarvitsee vaan kerätä vähän pisteitä, esim. bloggaamalla, värväämällä kavereita, kirjautumalla sisään sivustolle ja paljon muuta. Se on ihan oikeesti ilmaista ja on helppo saada pisteitä.

Tässä on linkki sinne, klikatkaa vaan sitä niin tulette etu sivulle ja sitten klikatkaa vaan "Rekisteröidy".
Siinä missä lukee "Värvääjä" kirjoita sinne Makeup jos ei siinä lue sitä jo. Sillä tavalla saat 25 lisää aloituspistettä.

Tässä tulee linkki: http://izipoints.com/?RecruiterID=179838

2

138

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ilmaisia_lahjakortteja
      • Anonyymi

        Ja tuooa linkkejä peemies saitille jossa uusia linkkejä suoranaisin huijaustekstein (ilmaiseksi, vaikka todellisuudessa et saa mitään ilmaiseksi ja yleensä sitoudut kuukausittain laskutettavaan tilaukseen)

        Ei kannata mennä tuolle sivulle!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      42
      2572
    2. Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia

      Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-20172942
      Maailman menoa
      316
      2241
    3. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      26
      1970
    4. Tiedät ettei tule toimimaan.

      Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
      Ikävä
      24
      1645
    5. Ensi kesänä

      Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
      Ikävä
      47
      1606
    6. Okei, myönnetään,

      Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
      Ikävä
      25
      1519
    7. Onko kaivatullasi

      himmeä kuuppa?
      Ikävä
      44
      1386
    8. Sokea "ystävälle"

      Oletko oikeasti noin sokea?
      Ikävä
      100
      1369
    9. En ymmärrä käytöstäsi

      Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek
      Ikävä
      139
      1325
    10. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

      En taida nähdä sinua koskaan.
      Rakkaus ja rakastaminen
      36
      1106
    Aihe